biuro@nwsolutions.pl
+48 691 968 428

slider-1.jpg
slider-2.jpg
slider-3.jpg
slider-4.jpg

ico-01.pngWsparcie techniczne

Znajdujemy najlepsze i najbardziej dopasowane do wymagań i specyfikacji  klienta rozwiązania techniczne i inżynierskie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ico-03.pngSzkolenia i rozwój

Zwiększamy kompetencje, wiedzę, zaangażowanie i motywację pracowników poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ico-04.pngNadzór i koordynacja

Prowadzimy inwestycje, koordynujemy i integrujemy wykonawców i podwykonawców. Prowadzimy nadzór inwestorski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ico-02.pngOutsourcing usług

Świadczymy usługi wsparcia dla działów utrzymania ruchu oraz zarządzania infrastrukturą obiektów przemysłowych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O nas

Firma NW Solutions z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi wsparcia i doradztwa technicznego dla przemysłu i zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w kraju i zagranicą.

Specjalizujemy się w obszarach zarządzania infrastrukturą, utrzymania ruchu, wsparcia inwestycji biznesowych, projektowania i realizacji projektów technicznych, a także w szkoleniach biznesowych i branżowych dedykowanych dla klienta.

Nasz zespół i nasi partnerzy biznesowi posiadają bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w firmach i korporacjach z branży technicznej, samochodowej i lotniczej.

Wspieramy naszych klientów w przeprowadzaniu procesów outsourcingu, nadzorujemy i koordynujemy inwestycje biznesowe, świadczymy usługi inwestora zastępczego i wspieramy klientów w poszukiwaniu i znalezieniu odpowiednich, zgodnych ze specyfikacją rozwiązań technicznych i biznesowych. W wielu inwestycjach pełnimy rolę integratora i generalnego wykonawcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Nasza Misja

„WE IMPLEMENT EFFECTIVE SOLUTIONS”

To nasza misja. Istniejemy po to, aby wspierać naszych partnerów biznesowych w uzyskaniu produktu lub usługi spełniającej ich oczekiwania. Realizujemy to poprzez dobór odpowiednio dopasowanych do wymagań rozwiązań i efektywną ich implementacje. Nie boimy się wyzwań i trudnych zleceń. Jesteśmy w stanie dla każdego zleconego tematu znaleźć i dopasować odpowiednie zasoby, które znajdą efektywne rozwiązanie dla każdego zgłoszonego nam tematu.

WIĘCEJ

Nasza Wizja

Chcemy budować stałe relacje z klientami poprzez pokazywanie naszej skuteczność, jakości naszych usługi i konkurencyjności cenowej. W relacjach z naszymi partnerami biznesowymi chcemy eliminować niezdrową konkurencję krzewiąc tym samym ideę partnerstwa i jasnych zasad. Jako organizacja, na co dzień staramy się poszerzać naszą bazę dostawców i klientów, a także rozbudowywać nasze Know-How”. Dzięki tym działaniom będziemy jeszcze efektywniej wspierać biznesowo naszych klientów i partnerów biznesowych. Wierzymy w strategię "błękitnego oceanu" i postępujemy zgodnie z jej zasadami.

WIĘCEJ