biuro@nwsolutions.pl
+48 691 968 428

Wsparcie techniczne

Każdego dnia NW Solutions współpracuje z firmami z branży projektowej, konstrukcyjnej, budowlanej instalacyjnej (instalacje sanitarne, elektryczne, teletechniczne i specjalistyczne), a także z producentami i serwisami maszyn i urządzeń. Wybieramy z rynku tylko takie firmy, które cechują się dużym doświadczeniem, innowacyjnością i rozsądnym stosunkiem ceny do jakości dla oferowanych przez siebie produktów lub usług. Pozwala nam to zaoferować klientom produkty lub usługi, które spełnią ich oczekiwania. Jako integrator jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom rozwiązania, które będą "uszyte na miarę" i konkurencyjne cenowo.

Specjalizujemy się głównie w obszarach związanych z utrzymaniem ruchu oraz zarządzaniem infrastrukturą techniczną obiektów przemysłowych i produkcyjnych.  Zakres naszych usług zależy od wymagań i oczekiwań klienta.

Jedną z naszych propozycji jest usługa "hot line", dzięki której klient, który na co dzień korzysta ze wsparcia autoryzowanych firm serwisowych czy producentów maszyn i urządzeń, może poprosić nas o wsparcie i pomoc. Jesteśmy bardziej elastyczni i możemy zaoferować usługę naprawy szybciej i w konkurencyjnej cenie. Dzieje się tak dlatego, że NW Solutions nie stanowi konkurencji dla firm serwisowych, a jedynie pomaga ich klientom w sytuacjach, gdy autoryzowany serwis z różnych względów nie jest w stanie zaoferować pomocy i wsparcia w wymaganym przez klienta terminie. Przez cały czas trwania usługi pozostajemy w kontakcie z producentem, aby zapewnić najwyższy poziom wykonania danego zadania.

Inną formą naszej współpracy są stałe kontrakty z klientami, które pozwalają na dedykowanie konkretnych zasobów i wsparcia praktycznie natychmiast od momentu zgłoszenia problemu przez klienta. Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń, a także w wykonywaniu przeglądów okresowych i działań autonomicznych na maszynach i urządzeniach. Wspieramy także wszystkie działania związane z szeroko pojętym zarządzaniem infrastrukturą od świadczenia usługi naprawy urządzeń poprzez tworzenie i wykonywanie okresowych przeglądów zainstalowanych w obiektach urządzeń i systemów.

 

Podsumowując, obszary, gdzie możemy udzielić Państwu wsparcia to:

  • Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń
  • Przeglądy okresowe urządzeń infrastruktury w tym systemów CCTV, SSP, kontroli dostępu, SAP
  • Przeglądy gaśnic i urządzeń ppoż.
  • Diagnostyka i naprawy maszyn i urządzeń
  • Remonty maszyn i urządzeń
  • Relokacje i transport maszyn i urządzeń
  • Modernizacja maszyn i urządzeń
  • Audyty maszyn i urządzeń (zgodność z dyrektywą maszynową, certyfikaty CE)
  • Gospodarka smarno- olejowa
  • Zarządzanie odpadami (w tym ADR)