biuro@nwsolutions.pl
+48 691 968 428

Nasze wartości

NW SOLUTIONS jest firmą preferującą partnerską współpracę. Wierzymy, że wartość dodana jaką proponujemy naszym klientom i partnerom opiera się zaufaniu i zaangażowaniu. Praca zespołowa stanowi dla nas bazę do współpracy. Dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć oczekiwania klienta i dopasować dla niego odpowiednią ofertę.

Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami i organizacjami specjalizującymi się w różnych obszarach biznesowych. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów dając im produkt i usługę najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Realizujemy to poprzez dobór odpowiednich zasobów z rynku w zależności od powierzonego nam zadania lub projektu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obszary naszej działalności stanowiące filary NW Solutions mają kluczowe znaczenie dla utrzymania ciągłości produkcji i eliminacji marnotrawstwa. Dlatego naszym głównym atutem jest terminowość powierzonych zadań i szybki czas reakcji na zgłoszone problemy. Wierzymy głęboko, że te cechy umożliwiają naszym klientom koncentrowanie się na prowadzeniu ich działalności biznesowej bez konieczności marnowania czasu na oczekiwanie na produkt lub usługę.  Szczególnie jest to ważne w obszarze zarządzania parkiem maszynowym oraz urządzeniami infrastruktury zainstalowanymi u klienta.

Staramy się krzewić w biznesie ideę partnerskiej współpracy między konkurującymi ze sobą na co dzień firmami. Wierzymy, że konkurowanie na rynku firm o takim samym profilu biznesowym nie przynosi wartości dodanej dla klienta końcowego, a wręcz prowadzi do hiperkonkurencji i w konsekwencji do ich wzajemnego wyniszczenia. Skupiamy więc wokół siebie tylko takich partnerów biznesowych, którym zależy na tym, aby ich produkt lub usługa była najwyższej jakości i w akceptowalnej dla klienta cenie.  Aby było to możliwe, efektywna współpraca z konkurencją staje się kluczową wartością, której zapewnienie przynosi wszystkim mierzalne wyniki i skazuje ich na sukces.