biuro@nwsolutions.pl
+48 691 968 428

Bezpłatne warsztaty pokazowe

 

Wierzymy, że osobisty kontakt jest kluczowy do osiągnięcia sukcesu każdego projektu, bez względu na to, czy mówimy o projektach infrastrukturalnych, technicznych, czy rozwijających kompetencje pracowników.

Dlatego będzie nam bardzo miło zaprosić Państwa na prezentację naszych umiejętności trenerskich. Spotkanie ma charakter bezpłatnych warsztatów z wykorzystaniem symulacji, gier i ćwiczeń. Podczas zajęć teorię będziemy twórczo przeplatać z praktyką.

 

Terminy i miejsce:

- 28. czerwca 2019, Domasław k/Wrocławia,

- 23. września 2019, Katowice,

 

Zobacz więcej i zapisz się na bezpłatny warsztat:

pobierz agenda_katowice.pdf agenda_katowice.pdf

Uruchomienie strony nwsolutions.pl

 

Miło mi Państwa poinformować, iż w dniu 1 kwietnia 2019 roku uruchomiliśmy naszą firmową stronę internetową.

Już po kilku miesiącach od założenia firmy okazało się, że nasi stali i przyszli klienci oczekują od nas także tej formy prezentacji naszej oferty. Strona została przygotowana jako całkowicie responsywna, co pozwala na łatwe i przejrzyste przeglądanie jej zawartości na każdym urządzeniu mobilnym. Strona ma przede wszystkim na celu przedstawić Państwu pełen zakres naszej działalności, a także monitorować nasz rozwój i kolejne osiągnięcia. 

Wszelkie opinie na temat szaty graficznej i układu strony mogą Państwo przekazać poprzez formularz kontaktowy. Również w tym przypadku na pewno sprostamy Państwa wymaganiom.

 

Pozdrawiam

Paweł Nawara-Wiciarz